نوروز ۹۳

با سلام خدمت تمامی کاربران رپیدپیچ

آرزو مندم سال جدید برای شما سالی پر بار و پر از موفقیت باشد. همونطور که میدونید من همچنان سرباز هستم و تا خرداد ماه که سربازی من تموم میشه نمیتونم به خوبی به پشتیبانی سایت برسم، متاسفانه این چند روز هم پشت سر هم آماده باش بودیم و اجازه خروج از پادگان رو نداشتیم و برای همین من نتونستم تخفیف ویژه عید امسال رو زودتر اعلام کنم که از این بابت از همه کاربران عذر خواهی میکنم.

ولی برای اینکه این مدت شما کاربران گرامی با تمامی مشکلات و سختی ها ما رو تحمل کردید، اجازه بدید چند خبر خوب هم بشما بدم. اولا من در این مدتی که خیلی کم میتونستم به سایت برسم، ایده ها و امکانات زیادی رو در نظر گرفتم که در صورتیکه اونها رو اجرا کنم رپیدپیچ به یکی از بزرگترین سایتهای دانلود نه تنها ایران و بلکه جهان تبدیل خواهد شد چون همونطور که میدونید سایتهای خارجی بسیاری با مشکل کپی رایت مواجه هستند و خیلی هاشون بسته شدند، و سایتهای ایرانی هم با مشکلات خودشون مواجه هستند اما برای اینکه این مشکلات رو نداشته باشیم ثبت نام رایگان سایت رو خواهیم بست و تنها با دعوتنامه اجازه ثبت نام خواهیم داد و سپس با توجه به بسته بودن محیط، میتونیم سرویس های قابل توجهی رو به کاربران ارئه کنیم. و در ازای این به شما کاربران امتیاز ویژه خواهیم داد.

دومین خبر اینکه من برای عیدی به همه کاربران رپیدپیچ یک هفته اعتبار رایگان اضافه کردم ، هر کس هر اکانتی داشت به همون نوع اکانتش اضافه شد و کاربرانیکه اکانت نداشتند، یک هفته اکانت برنز رایگان دریافت خواهند کرد.

و در انتها به رسم سالهای گذشته من کد تخفیف نوروزی ۲۵% به سایت اضافه کردم که میتونید برای خرید و ارتقای اکانت خودتون استفاده کنید. امیدوارم سال خوبی رو به همراه خانواده محترمتون داشته باشید.

NOROOZ93