امکان دانلود از سرورهای ایران

شاید این مورد برای شما هم پیش اومده باشه که سعی کنید از بعضی از سایتهای دانلود که سرورهاشون در خارج ایران هستند دانلود کنید ولی به دلیل اینکه سرعت دانلودشون پایین هست پشیمون شده باشید. در عین حال اگه دقت کرده باشید سرعت دانلود از سایتهایی که سرورهاشون توی ایران هستند بسیار زیاد هست.

بسیاری از سرویس دهنده های اینترنت ایران، سرعت سرویس های ای دی اس ال خودشون رو به سایتهای دانلود خارجی محدود کرده اند و چون پهنای باند بین المللی به میزان کافی خریداری نکردند ، مخصوصا در شبها که همه به دانلود مشغولند سرعت دانلود کاربرانشون بسیار پایین میاد. ولی چون پهنای باند داخل ایران ارزون هست و به میزان کافی هست سرعت دانلود شما در همون زمان بسیار خوب خواهد بود .

برای اینکه شما بتونید شبها با سرعت بسیار بالا دانلود کنید، ما ۲ سرور در ایران برای دانلود فایلهای شما از سرورهای ایران اختصاص دادیم بطوریکه شما با وصل شدن به سرورهای دانلود ما، که با سرعت بسیار زیادی به اینترنت ایران و بین المللی وصل هستند متصل بشید و فایلهای خودتون رو دانلود کنید. توجه کنید که در اینصورت دانلود شما از طریق سرورهای ما انجام میشه و چون سرعت سرورهای ما بسیار زیاد هست ، دانلود های شما هم باید با سرعت زیادی انجام بشه

این امکان فعلا به صورت آزمایشی و به صورت رایگان در اختیار کاربران گذاشته میشه و ما قصدمون تست سرورهای ایران و میزان رضایتمندی شما هست. و در آینده به صورت پولی خواهد شد (رایگان برای کاربران طلایی و مثلا ماهی ۳-۸ تومن برای کاربران نقره و برنز)

در حال حاضر فقط امکان دانلود از سرورهای رپیدپیچ هست، برای اضافه شدن سایت جدید لطفا از طریق پشتیبانی درخواست بدید

برای استفاده از این امکان باید پ رو کس ی دانلود منیجر و یا مرورگر خودتون رو به یکی از سرورهای زیر تغییر بدید:

ir2.rapidpich.ir

ir1.rapidpich.ir

پرت ۸۰۸۰