اجرای پیشنهادات کاربران

با سلام
در پست قبلی از شما کاربران محترم خواستیم که پیشنهاداتتون رو برای بهتر شدن رپیدپیچ بدید.
خیلی از کاربران پیشنهاداتشون رو اعلام کردند که تا اونجا که تونستیم این پیشنهادات رو پیاده کردیم

  1. تعویض سرور هاست بلاگ و پشتیبانی: متوجه شدیم که خیلی از کاربران با نظر گذاشتن در بلاگ و ارسال درخواست پشتیبانی مشکل دارند، برای همین بزودی و ظرف دو ماه آینده هاست بلاگ و پشتیبانی ما تعویض خواهد شد.
  2. فایلهای عمومی: شما میتونید فآیلهایی که دانلود کردید رو عمومی کنید تا کاربرانی که عضو رپید پیچ نیستند هم بتونند فایلها رو دانلود کنند. توضیحات مربوط به این امکان در پست بعدی خواهد اومد.
  3. rar شدن فایلهای تورنت: فایلهای تورنت رو میتونید به صورت rar شده دریافت کنید، در اینصورت دایرکتوری های فایلها هم به همین صورت حفظ میشه.
  4. rar و unrar کردن فایلها: فایلهای موجود در کنترل پنلتون رو میتونید rar یا unrar کنید.
  5. ارسال ایمیل قبل از اتمام حساب شما: قبل از اینکه حساب شما تمام بشه و فایلهای شما در خطر حذف شدن قرار بگیرند یکی دو ایمیل برای شما خواهد اومد
  6. SMS قبل از اتمام حساب شما: قبل از اینکه حساب شما تمام بشه یک اس ام اس برای موبایل شما خواهد اومد که به شما اخطار خواهد داد. لطفا دقت کنید که شماره موبایل شما بدرستی در سیستم ذخیره شده باشه.
  7. امکان جستجو در سایت یوتیوب: بزودی امکان جستجو در سایت یوتیوب در سایت فراهم خواهد شد که میتونید فیلمهای یوتیوب رو از سایت ما جستجو و دانلود کنید.

درصورتیکه درخواست یا پیشنهاد دیگه ای دارید حتما ما رو در جریان بگذارید. خوشحال میشیم که سایت رپیدپیچ با همکاری کاربرانش به بهترین سایت لیچ تبدیل بشه.

 

مجتبی فائز

مدیریت رپیدپیچ