افزایش نرخ دلار، فرصتها و مصیبتها!

مصیبتها!

همونطوری که حتما میدونید قیمت دلار در چند وقت گذشته بشدت افزایش پیدا کرده و به همینطور قیمت سرویس ما با توجه به وابستگیش به دلار داره دائما بالا میره.

بانک مرکزی اعلام کرده که هفته دیگه قراره یک کاری بکنه،درصورتیکه این کارش فایده داشته باشه و قیمت دلار رو حتی چند روز پایین بیاره، این فرصت رو خواهیم داشت که سرویس روتو اون مدت با قیمت پایین بفروشیم و شما هم به نظر من هزینه تهیه یک اکانت طولانی مدت رو آماده داشته باشید. درصورتیکه شما یک حساب بلندمدت رو تهیه کنید این امکان رو به ما میده تا دلار مورد نیاز خودمون رو در ارزونی تهیه کنیم و تا مدتی بابت قیمت خیالمون راحت باشه. البته تمامی این صابون زدنها با این فرضیه هست که هفته دیگه دلار ارزون بشه نه گرون!

فرصتها!

البته اگه این قضیه افزایش قیمت دلار دائمی بشه هم یک فرصت دیگه در اختیار ما و شما قرار میده! همونطور که حتما اطلاع دارید سایتهای فایلسونیک، فایلسرو و … به ازاء آپلود به آپلودرها پورسانت میدن. و این پورسانت هم به دلار هست! گرچه قبلا هم این مبلغ به صرفه بوده، اما با افزایش قیمت دلار، این خیلی بیشتر میصرفه و شما با یک هزینه کم حتی ۲۵ دلار پورسانت حدودا ۵۰ تومن در میارید.

در حال حاظر آپلودرهایی هستند که ماهانه ۱۰۰-۲۰۰ دلار در میارن و اگه قیمت دلار همینطوری بالا بره اینکار برای شما میتونه براحتی درآمد قابل توجهی باشه.