مشکل فایلسرو و احتمال حذف آن

همونطور که میدونید سایت فایلسرو ۲ روزه خرابه و اینکار بدلیل بن شدن آی پی دانلود توسط این سایت صورت گرفته. قبلا هم این اتفاق زیاد میافتاده ولی این بار قضیه فرق میکنه. سایت فایلسرو هنوز آی پی ما رو باز نکرده و احتمالا هم دیگه نمیکنه. (قبلا ظرف ۲۴ ساعت باز میشد)

بعد از تحقیق متوجه شدیم که بقیه سایتهای شیرینگ هم این مشکل رو دارند و حتی کسانیکه از رپیدلیچ خصوصی هم استفاده میکردن گاها این مشکل رو دارن. گرچه ممکنه لیچر های ایرانی رقیب بدلیل محدودیت حجمی این مشکل رو نداشته باشن ولی ما دیگه نمیتونیم مثل سابق این سایت رو پشتیبانی کنیم. ما یکبار دیگه هم این سایت رو باز میکنیم(روی بقیه آی پی هایی که داریم) البته مجبوریم محدودیت این سایت رو بالا ببریم تا از حجم دانلود کم کنیم.

البته اگه اینبار هم سایت فایلسرو سیستم ما رو بن کنه دیگه چاره ای بجز حذف این سایت نداریم.

این سایت با سیستم جدید دانلود که سعی میکنه محدودیت های فایلسرو رو دور بزنه تا روز شنبه فعال خواهد شد. درصورتیکه در مورد این موضوع نظر یا پیشنهادی دارید میتونید همینجا اعلام کنید. میتونیم به جای فایلسرو یک سایت دیگه رو جایگزین کنیم.

توضیح اضافه:

این بن شدن از طرف ما اعمال نمیشه و از طرف اونها هست، من سعی میکنم یکجوری این محدودیت رو دور بزنم ولی مطمئن نیستم. برای جبران این مساله میشه مثلا حجم سایتهای فایلسونیک و wupload اضافه بشه